بازیگر «هری‌پاتر» در «دیو و دلبر» بازی می‌‌کند

خبرگزاری فارس: «اما واتسن» بازیگر نوجوان مجموعه فیلم «هری‌پاتر» در حال مذاکره با تهیه‌کنندگان «دیو و دلبر» است تا یکی از دو نقش اصلی آن را بازی کند.

خبرگزاری فارس: بازیگر «هری‌پاتر» در «دیو و دلبر» بازی می‌‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس، «اما واتسن» بازیگر نوجوان مجموعه فیلم «هری‌پاتر» دیگر محصول کمپانی برادران وارنر، در حال مذاکره با تهیه‌کنندگان «دیو و دلبر» است تا یکی از دو نقش اصلی آن را بازی کند.

مدتی قبل کمپانی برادران وارنر اعلام کرد قصد دارد نسخه تازه و زنده‌ای از داستان قدیمی «دیو و دلبر» را تولید کند. در آن زمان قرار بود «دل تورو» فقط به عنوان تهیه‌کننده با این پروژه همکاری کند.

دل تورو به اطلاع مدیران این کمپانی رسانده که حق اعمال تغییرات کلی در فیلم‌نامه نهایی را برای خود محفوظ می‌دارد و آن‌ها هم این درخواست را قبول کرده‌اند.

هنوز مشخص نیست «دیو و دلبر» دل تورو با همان حال و هوای قدیمی قصه کلاسیک آن ساخته می‌شود، با این که وی نسخه‌ای امروزی از این قصه را ارائه خواهد داد.

«دیو و دلبر» درباره آشنایی دختری جوان با مردی شبیه یک هیولا است که در حقیقت شاهزاده‌ای است که در طلسم یک جادوگر بدجنس قرار دارد.

ژان کوکتو فیلم‌ساز کلاسیک سینمای فرانسه در سال 1946 نسخه زنده‌ای از این قصه را به صورت یک فیلم سینمایی درآورد.

کمپانی والت دیزنی هم در سال 1991 یک انیمیشن بسیار موفق بر اساس این داستان تولید کرد که توانست نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم سال (و نه فقط جایزه اسکار بهترین انیمیشن) شود.

دل تورو در طول چند ماه قبل، همکار فیلم‌نامه‌نویس درام ماجراجویانه دو قسمتی «هابیت» برای کمپانی برادران وارنر بوده است.