مساوی عادلانه‌ترین نتیجه بود
دایی: 36 ثانیه وقت اضافه لطف داور به صنعت نفت بود

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: 36 ثانیه وقت اضافه در وقت‌های تلف شده مسابقه مقابل صنعت نفت، لطف داور به تیم حریف بود.

خبرگزاری فارس: دایی: 36 ثانیه وقت اضافه لطف داور به صنعت نفت بود

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، علی دایی پس از شکست دو بر یک مقابل تیم فوتبال صنعت نفت‌آبادان اظهار کرد: بازی تقریباً خوبی بود و هر دو تیم برای پیروزی به میدان آمده بودند.

وی در همین خصوص اضافه کرد: متاسفانه در لحظات پایانی گل را دریافت کردیم و این اتفاق در شرایطی شکل گرفت که بازی 36 ثانیه وقت اضافه در زمان‌های تلف شده نداشت.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن افزود: به عقیده من مساوی عادلانه ترین نتیجه بود و 36 ثانیه اضافه لطف داور مسابقه به تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در بازی امروز به دلیل تعدد بازیکنان مصدوم و محروم از وجود سه جوان در ترکیب اصلی استفاده کردم که تجربه زیادی در لیگ برتر نداشتند ولی از عملکرد آنها رضایت دارم.

دایی تصریح کرد: در دور برگشت مسابقات لیگ برتر در لحظات آخر گل نخورده بودیم و بعد از ۱۲ بازی این نخستین بار بود که در دقایق پایانی گل را دریافت کردیم.

وی از شرایط آتی تیم فوتبال راه آهن گفت و اضافه کرد: ۸ بازی دیگر تا پایان مسابقات باقی مانده است که فقط دو بازی خارج از خانه مقابل سایپا و سپاهان را پیش رو داریم. سعی می‌کنیم در این مسابقات فاصله خود را با پایین جدول زیاد کنیم.