رئیس مخابرات دماوند خواستار شد
حفاری‏های عمرانی در ایام نوروز متوقف شود

خبرگزاری فارس: رئیس اداره مخابرات شهرستان دماوند، خواستار توقف در اجرای طرح‏های حفاری این شهرستان در ایام نوروز در راستای جلوگیری از قطعی احتمالی سامانه‏های مخابراتی شد.

خبرگزاری فارس: حفاری‏های عمرانی در ایام نوروز متوقف شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شرق استان تهران، حسام‏الدین فولادی پیش از ظهر امروز در نشست ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان دماوند که با حضور جمعی از مسئولان این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: امنیت یکی از موضوعات حیاتی در زمینه سفر قلمداد می‏شود.

وی ادامه داد: ایجاد بسترهای ضروری برای ارتقای سطح امنیت در هر موضوعی موجبات آرمش ‏خاطر خانواده‏ها و در درجات بالاتر جامعه را فراهم می‏سازد.

فولادی، اصل حفظ برقراری ارتباط مخابراتی را از مصادیق امنیت خواند و افزود: در حال حاضر، ایجاد ارتباط در همه مناطق حوزه استحفاظی مخابراتی شهرستان دماوند از طریق پوشش ارتباط سیار میسر می‏شود.

رئیس اداره مخابرات شهرستان دماوند ادامه داد: اگر بر اثر هر حادثه‏ای این شبکه‏های ارتباط دهنده مردم و نهادهای خدماتی دچار مشکل شوند، استرس بر خانواده‏ها حاکم و در شرایط بدتر جان آنها با خطر مواجه می‏شود.

وی اضافه کرد: از این رو، خواسته مجموعه اداره مخابرات شهرستان دماوند توقف همه طرح‏های حفاری عمرانی و خدماتی دستگاه‏های دولتی و پیمانکاران خصوصی در راستای صیانت از فیبرهای نوری و به تبع آن حفاظت از برقراری ارتباط مردم با سایر نهادهای ستاد نوروزی در ایام تعطیل ابتدای سال آینده است.

انتهای پیام/ح20