برای توزیع در بین مسافران نوروزی
10 هزار دفترچه سفرنامه‌نویسی در خراسان شمالی آماده شد

خبرگزاری فارس: مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی از انتشار 10 هزار دفترچه سفرنامه نویسی در این استان خبر داد و گفت: این سفرنامه‌ها برای توزیع در بین زائران و مسافران آماده شد.

خبرگزاری فارس: 10 هزار دفترچه سفرنامه‌نویسی در خراسان شمالی آماده شد

محمد وحیدی در حاشیه مانور خودرویی ستاد دائمی تسهیلات سفرهای نوروزی خراسان شمالی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: این دفترچه‌های سفرنامه نویسی با رهنمودهای استاندار خراسان شمالی برای ترویج فرهنگ سفرنامه نویسی انتشار یافته است.

وی اضافه کرد: این دفترچه‌ها در طول ایام نوروزی در بین زائران و مسافران از طریق پایگاه‌های راهنمایان مسافران نوروزی توزیع و در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

وحیدی تصریح کرد: مسافران نوروزی پس از دریافت این دفترچه‌ها می‌توانند خاطرات سفر خود را نگاشته و از طریق ایمیل یا پست این یادداشت‌های خود را به استان ارسال کنند.

وی اظهار داشت: بر اساس برنامه قرار است تا به سفرنامه‌های برتر جوایز ویژه‌ای اختصاص یابد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی با بیان اینکه پیک نوروزی به نام همراه با بهار علاوه بر معرفی جاذبه‌های گردشگری، توفیقات کسب شده توسط استان طی امسال درج شده است، گفت: این دفترچه‌ها در طول ایام تعطیلات نوروزی بین زائران و مسافران توزیع می‌شود.

استاندار خراسان شمالی برای نهادینه کردن فرهنگ سفرنامه نویسی با رویکرد عبرت پذیری از مواهب الهی، برگزاری مسابقه‌ای تحت عنوان سفرنامه نویسی را به ستاد دائمی تسهیلات سفرهای نوروزی استان ابلاغ کرد.

انتهای پیام/ش20