با حضور معاون استاندار کرمان
آستانه امامزاده محمد (ع) کرمان غبارروبی شد

خبرگزاری فارس: طی مراسمی با حضور معاون استاندار کرمان، آستانه امامزاده محمد (ع) شهر کرمان به مناسبت سال جدید غبارروبی شد.

خبرگزاری فارس: آستانه امامزاده محمد (ع) کرمان غبارروبی شد

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، در آستانه سال جدید و اجرای طرح آرامش بهاری در امامزاده‌ها و بقاع متبرکه استان کرمان، پیش از ظهر امروز با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان و جمعی از مسئولان، آستانه امامزاده محمد (ع) شهر کرمان غبارروبی شد.

حجت‌الاسلام محمد زواری‌ از مبلغان و روحانیان شهر کرمان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قبور ائمه (ع) و امامزادگان، از نورانی‌ترین نقاط روی زمین هستند که اهل آسمان به آن‌ها نظر می‌کنند.

وی افزود: آستانه امامزاده محمد (ع) مکان ویژه‌ای در استان و شهر کرمان است که می‌تواند مأمن همه درماندگان و دوستداران اهل‌ بیت (ع) باشد.

زواری با بیان اینکه باید برای شناساندن شاهزاده محمد (ع) سرمایه‌گذاری شود، تصریح کرد: این مکان باید از غربت در آمده و در بسیاری از امور محور شود که در این صورت در زمینه‌های مذهبی، توریستی و ... تأثیرات بسیار خوبی دارد.

وی بیان داشت: این امامزاده سندیت بسیار قوی و قرابت نزدیکی با امام معصوم (ع) دارد و ما می‌توانیم از نورانیت اینگونه مکان‌ها برای بهتر شدن زندگی خود استفاده کنیم.

این مبلغ دینی با اشاره به سنت حسنه وقف افزود: بیان کردن آثار پربرکت وقف که در گذشته صورت گرفته، می‌تواند برای مردم ایجاد انگیزه کند.

وی گفت: قرآن کریم کتاب هدایت و بیداری است و هر چه در زمینه عمل به این کتاب الهی تلاش شود، تأثیرات بسیار خوبی در جامعه دارد.

انتهای پیام/‌ش20