مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین اعلام کرد
آمادگی ناوگان تاکسیرانی ورامین برای استقبال از مسافران نوروزی

خبرگزاری فارس: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین از آمادگی ناوگان تاکسیرانی ورامین برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد.

خبرگزاری فارس: آمادگی ناوگان تاکسیرانی ورامین برای استقبال از مسافران نوروزی

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران به نقل از روابط‌عمومی شهرداری ورامین، یزدان خانی گفت: ناوگان تاکسیرانی شهر ورامین با یک هزار و 600 دستگاه خودرو خطی و تاکسی، در ایام تعطیلات نوروزی آماده استقبال از مسافران نوروزی در تمام خطوط درون شهری و برون شهری هستند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین اظهار داشت: ناوگان تاکسیرانی ورامین در طول ایام نوروز تا 15 فروردین از ساعت شش صبح تا 22 خدمات خود را به مسافران ارایه می‌کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی مناسب برای شیفت‌بندی رانندگان انجام شده و در مدت ایام نوروز صورت گرفته و تمام خطوط درون شهری و برون شهری ورامین فعال هستند.

خانی تاکید کرد: بازرسان سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین در مدت اجرای طرح نوروز مانند گذشته در میادین و معابر سطح شهر فعال بوده و به‌صورت مستمر و ویژه فعالیت تاکسی‌ها را رصد کرده و با رانندگان و تاکسی‌های متخلف برخورد خواهند کرد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین در پایان خواستار همکاری ویژه شهروندان با این سازمان در راستای اجرای مطلوب امر خدمت‌رسانی شد و تصریح کرد: شهروندان می‌توانند هرگونه پیشنهاد و انتقاد خود را از سازمان و نحوه خدمت‌رسانی ناوگان تاکسیرانی با مراجعه به سازمان و یا تماس با شماره 36241172 مطرح کنند.

انتهای پیام/ش30/چ3000