هاآرتص منتشر کرد
سناریوی جدید شانتاژآفرینی رژیم صهیونیستی علیه ایران/ ادعای فعالیت نظامی ایران در نوار غزه و صحرای سینا

خبرگزاری فارس: یک روزنامه صهیونیستی به نقل از یک مقام اسرائیلی در توجیه شکست‌های اخیر در مقابله با موشک‌های نیروهای مقاومت فلسطینی مدعی شد که کارشناسان نظامی ایران در نوار غزه و صحرای سینا در حال فعالیت هستند.

خبرگزاری فارس: سناریوی جدید شانتاژآفرینی رژیم صهیونیستی علیه ایران/  ادعای فعالیت نظامی ایران در نوار غزه و صحرای سینا

به گزارش فارس،‌ روزنامه صهیونیستی "هاآرتص" طی گزارشی به نقل از یک مقام بلندپایه اسرائیلی مدعی شد که کارشناسان نظامی ایران در نوار غزه و صحرای سینای مصر در حال فعالیت هستند.

بر اساس این گزارش، این مقام اسرائیلی در ادامه ادعاهای خود گفته است که ایرانیان از طریق سودان و مصر وارد این مناطق شده و افزود که برخی از سامانه‌های پرتاب موشک در غزه تحت نظارت ایرانیان ساخته شده است.

هاآرتص در ادامه این گزارش نوشت که این مقام اسرائیلی مدعی شده است که ادامه شلیک موشک به سوی شهرک‌های اسرائیلی توسط جهاد اسلامی به دلیل فشار ایران به این سازمان و دیگر گروه‌های مقاومت بوده است.

این مقام اسرائیلی که هاآرتص هیچ اشاره‌ای به نام آن نکرده است، اضافه کرد: گروه‌های تروریستی متعددی در صحرای سینا در حال فعالیت هستند، افراد محلی که به دنبال اجرای جهاد جهانی هستند و گروه‌هایی که توسط ایران حمایت می‌شوند  و به دنبال به کارگیری نیروهایی نه فقط از صحرای سینا بلکه در سراسر مصر هستند و همچنین گروه‌های فلسطینی. به تمامی این گروه‌ها افراد مسلح جهاد جهانی از عراق، افغانستان و فلسطین و عربستان سعودی را اضافه کنید.

انتهای پیام/.