پنجم و ششم فروردین بر اساس عملیات 115 استان،
100 مصدوم حوادث تصادفی در همدان به بیمارستان منتقل شد

خبرگزاری فارس: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان همدان گفت: در روزهای پنجم و ششم فروردین100 مصدوم حوادث تصادفی به بیمارستان منتقل شدند.

خبرگزاری فارس: 100 مصدوم حوادث تصادفی در همدان به بیمارستان منتقل شد

اکبر غیاث امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به تشدید فعالیت‌های مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان همدان از 25 اسفند تا 15 فروردین و با بیان اینکه 658 مورد عملیات تا چهارم فروردین ماه توسط این مرکز انجام شده، اظهار داشت: در پنجم فروردین ماه نیز 61 مأموریت شهری و 22 مأموریت جاده ای انجام شده است.

وی افزود: از 61 مأموریت شهری انجام شده توسط مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی استان، 50 مورد مأموریت های غیرتصادفی و 11 مورد تصادفی  و از بین 22 مأموریت جاده ای این روز نیز، 18 مورد تصادفی و چهار مورد غیر تصادفی بوده است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان همدان ابراز داشت: در روز ششم فروردین ماه جاری نیز 59 مأموریت شهری و 18 مأموریت جاده ای توسط این مرکز انجام شد که از بین مأموریتهای شهری 55 مورد غیر تصادفی و چهار مورد تصادفی و از بین مأموریتهای جاده ای این روز نیز 13 مورد تصادفی و پنج مورد غیرتصادفی بوده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به تعداد مصدومان حوادث پنجم و ششم فروردین اشاره کرد و گفت: در روز پنجم فروردین بر اساس مأموریتهای انجام شده غیرتصادفی 58مصدوم و سه فوتی و بر اساس مأموریتهای تصادفی نیز 59 نفر مصدوم و سه نفر فوتی داشتیم.

غیاث در پایان سخنانش عنوان کرد: در ششم فروردین ماه نیز تعداد مصدومان حوادث غیرتصادفی 65 نفر و سه نفر فوتی  و مصدومان حوادث تصادفی نیز 41 نفر بود که فوتی نداشت.

انتهای پیام/خ۲۰