استقرار یک سامانه دیگر از "گنبد آهنین" در جنوب تل‌آویو

خبرگزاری فارس: رژیم صهیونیستی با هدف مقابله با موشک‌های مقاومت فلسطین یک سامانه دیگر از "گنبد آهنین" را در جنوب تل‌آویو مستقر کرد.

خبرگزاری فارس: استقرار یک سامانه دیگر از "گنبد آهنین" در جنوب تل‌آویو

به گزارش فارس به نقل از رسانه‌های خبری رژیم صهیونیستی، نیروی هوایی این رژیم صبح امروز یک سامانه دیگر از "گنبد آهنین" را در منطقه "گوش دان" و شهر "حولون" در جنوب تل‌آویو مستقر کرد.

به گفته منابع نظامی رژیم صهیونیستی هدف از نصب این سامانه در منطقه گوش دان آموزش نحوه استفاده از این سامانه به افسران نیروی هوایی است همچنانکه در سال گذشته این سامانه در منطقه قدس و حیفا مورد آزمایش قرار گرفت.

رژیم صهیونیستی 3 سامانه از این نوع را به منظور رهگیری موشک‌های غزه در نزدیکی عسقلان، اشدود و بئرالسبع مستقر کرده است و این در حالی است که ناکارآمدی این سامانه در حمله اخیر این رژیم به نوار غزه و حملات تلافی‌جویانه مقاومت به شهرک‌های صهیونیستی ثابت شد و طی چهار روز مقاومت فلسطین بیش از 200 موشک را به شهرک‌های صهیونیستی شلیک کرد و باعث شد که یک میلیون صهیونیست چهار شبانه روز را در پناهگاه‌ها بسر برند.

از سوی دیگر رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که جبهه داخلی این رژیم امروز آژیرهای خطر را از طریق کانال‌های رادیویی آزمایش می‌کند و بر این اساس تمامی کانال‌های محلی اسرائیل به مدت 10 ثانیه قطع شده و آژیرهای خطر به صدا درخواهد آمد.

انتهای پیام/++