مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های خراسان‌رضوی:
بیش از 18 هزار نفر از پایانه‌های مرزی خراسان‌رضوی تردد کردند

خبرگزاری فارس: مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های خراسان‌رضوی گفت: طی نه روز اول طرح جابه‌جایی مسافران نوروزی بیش از 18 هزار و 600 نفر از پایانه‌های مرزی دوغارون، سرخس، لطف آباد و باجگیران تردد کردند.

خبرگزاری فارس: بیش از 18 هزار نفر از پایانه‌های مرزی خراسان‌رضوی تردد کردند

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، حمیدرضا شهرکی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در همین راستا سرویس‌دهی به بیش از 47 هزار نفر مسافر ورودی و خروجی توسط حمل و نقل ریلی و فعالیت افزون بر 100 اکیپ ستادی و عملیاتی راهداری استان نیز طی تمام روزهای تعطیلات نوروزی به صورت مستمر انجام شده است.

وی افزود: از جمله فعالیت‌های ویژه استان در طرح نوروز 91، توزیع بیش از یک صد هزار جلد انواع نقشه، بروشور و CD اطلاع‌رسانی، فعالیت بیش از 22 دوربین نظارت تصویری در شعبه استانی مرکز مدیریت راه‌ها و پایش بر خط ترافیک خراسان رضوی از طریق 49 دستگاه تردد شمار جاده‌ای بوده است.

معاون حمل و نقل ستاد دائمی تسهیلات سفرهای خراسان‌رضوی با بیان اینکه تاکنون بیش از 2 میلیون و 340 هزار و 800 مورد تردد انواع خودرو در راه های استان ثبت شده اذعان داشت: پلیس راه استان با به کارگیری بیش از 60 دستگاه دوربین کنترل سرعت و فعالیت 42 تیم گشت نامحسوس و 145 تیم گشت محسوس نقش موثری در ارتقای ایمنی راه‌های استان داشته است.

انتهای پیام/ن۳۰/ط4000