مدیرکل شهر و شوراهای استانداری اصفهان:
تحریم‌ها بهانه‌ای برای توقف پیشرفت‌های ایران است

خبرگزاری فارس: مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان گفت: اعمال تحریم‌های دشمنان بهانه‌ای برای توقف پیشرفت‌های ایران اسلامی است و شاهد آن نیز، شهادت دانشمندان هسته‌ای است.

خبرگزاری فارس: تحریم‌ها بهانه‌ای برای توقف پیشرفت‌های ایران است

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشان، محسن سعیدبخش دوشنبه شب در جمع مدیران ادارات شهر نوش‌آباد اظهار داشت: نظام اسلامی، از ابتدای پیروزی انقلاب شکوهمند انقلاب مورد هجمه‌های سنگین دشمنان بوده است.

وی تصریح کرد: دشمنان همیشه در فکر آن بوده‌اند که به هر شکل، ضربه‌ای بزنند و پیشرفت‌های ایران اسلامی را زمین‌گیر کنند.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان با اشاره به توطئه‌های گستره دشمنان تأکید کرد: به تدبیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب و تبعیت مردم از ولایت فقیه، همه حرکت‌های توطئه‌آمیز دشمنان متوقف شده است.

وی با اشاره به نقش جوانان نوش‌آباد در سال‌های دفاع مقدس ملت ایران بیان کرد: حماسه رزمندگان این خطه از ایران اسلامی همیشه زبانزد خاص و عام بوده است.

به گفته وی در سال گذشته سرانه هر شهروند نوش‌آبادی، یک میلیون و 800 هزار ریال بوده است که باید افزایش یابد چراکه این مردم بیش از این صاحب حق هستند.

سعیدبخش با اشاره به مجموعه باستانی شهر زیرزمینی نوش‌آباد خاطرنشان کرد: این مجموعه یک فرصت برای شکوفایی این شهر است و باید برای جذب گردشگر برنامه‌ریزی کرد.

وی تصریح کرد: طرح‌های نیمه‌تمام باید تا پایان این دوره شوراها به پایان برسد و تا بهره‌برداری کامل آنها، نیازی به آغاز طرح‌های جدید نیست.

محسن سعیدبخش مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان برای شرکت در مراسم تودیع و معارفه شهردار نوش‌آباد به این شهر سفر کرد.