فعالیت انتخاباتی محمدمهدی فقیهی تكذیب شد

» سرویس: سیاسی - سیاست داخلی

مسئول دفتر حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی فقیهی، اخبار منتشر شده با عنوان "سپردن ریاست ستاد انتخاباتی پورمحمدی به فقیهی" را تذكیب كرد.

مسئول دفتر این مدرس حوزه و فعال پیشین مطبوعاتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با رد فعالیت‌های انتخاباتی محمدمهدی فقیهی و با بیان اینكه "این اخبار از اساس كذب است"، از انتشار چنین اخباری ابراز تاسف كرد و گفت: طی چند روز اخیر، برخی رسانه‌ها و سایت‌ها خبری در این رابطه منتشر كردند و برخی دیگر نیز تحلیل‌ها و تفسیرهایی در همین راستا ارائه دادند.

وی افزود: همه این اتفاقات در شرایطی به وقوع پیوسته است كه آقای فقیهی بی‌اطلاع از این اتفاقات و مسائل انتخاباتی، در قم مشغول فعالیت‌های پژوهشی ـ حوزوی است.

مسئول دفتر محمدمهدی فقیهی یادآور شد: مشابه این خبر در سال 87 نیز منتشر شده بود و در همان ایام این خبر از سوی آقای فقیهی تكذیب شد. ایشان در سال 87 نیز فعالیت انتخاباتی نداشتند و تاكنون هم برای فعالیت در عرصه انتخابات آتی، تصمیمی نگرفته‌اند.

وی همچنین درباره اخبار مربوط به ارتباط محمدمهدی فقیهی با مصطفی پورمحمدی تصریح كرد: با وجود سابقه دوستی نسبتا طولانی بین این دو نفر،‌ آقای فقیهی در حال حاضر هیچ‌گونه ارتباطی با آقای پورمحمدی ندارند.

وی در پایان، با انتقاد از خبر منتشر شده مبنی بر "حمایت سایت خبری انتخاب از پورمحمدی" و ابراز بی‌اطلاعی نسبت به این موضوع، تاكید كرد كه این سایت ـ كه زیر نظر فقیهی كار می‌كند ـ به صورت مستقل اداره می‌شود.

به گزارش ایسنا، سازمان بازرسی كل كشور نیز روز گذشته خبر تشكیل ستاد انتخاباتی مصطفی پورمحمدی را تكذیب كرده بود.