نمایش فیلم گانگستری «جوخه» به تاخیر افتاد
وقوع ۱۱ حادثه دلخراش طی ۱۱ سال گذشته در هالیوود

خبرگزاری فارس: نمایش فیلم‌های خشن و وقوع حوادث دلخراش طی ۱۱ سال گذشته از جمله تیراندازی در سینمای کلرادو باعث شد، سازندگان فیلم گانگستری «جوخه»، نمایش آن را به تاخیر بیاندازند.

خبرگزاری فارس: وقوع ۱۱ حادثه دلخراش طی ۱۱ سال گذشته در هالیوود

به گزارش خبرگزاری فارس، حادثه کشتار 12 نفر از تماشاچیان فیلم «بتمن، بازگشت شوالیه تاریکی»، در یکی از سینماهای کلرادو و زخمی شدن حداقل 57 نفر به دست جوانی 24 ساله به ضرب گلوله، باعث جنجال زیادی در صنعت سینمای هالیوود شده و بار دیگر این سوال مطرح شود که این همه خشونت و هیجان در سینمای هالیوود با آینده جوانان چه می‌کند؟

گزارش‌ها حاکی از آن است که طی 11 سال گذشته حداقل 11 حادثه مرگبار از این دست به وقوع پیوسته که سینمای هالیوود را زیر سوال می‌برد.

در پی وقوع چنین حوادثی، به نظر می‌رسد تنها کاری که در این صنعت سینمایی صورت گرفته، تاخیر در اکران فیلم‌های خشنی است که اغلب دارای موضوعات تروریستی بوده‌اند که از جمله این فیلم‌ها می‌توان به فیلم «خسارت جانبی» با بازی «آرنولد شوارتزنگر» اشاره کرد.

هم‌اکنون نیز تصمیمی مشابه در رابطه با فیلم گانگستری «جوخه» صورت گرفته است.

کمپانی «برادران وارنر»، سازنده این فیلم در نظر دارد که ضمن تاخیر در اکران این فیلم، صحنه‌ای جنجالی مربوط به تیراندازی عده‌ای گانگستر در یکی از سینماهای دهه 40 را حذف کند.

این کمپانی همچنین جلسه «تست اکران» ی که برای اواخر این ماه برنامه ریزی کرده بود، از فیلم حذف کرد.

فیلم گانگستری «جوخه» به کارگردانی «روبن فلچر» و با بازی «شان پن»، «جاش برولین» و «رایان گاسلینگ» قرار بود 7 سپتامبر 2012 به نمایش درآید.