به دلیل تقارن با مراسم «روز ملی صنعت چاپ»
همایش «بانوان صنعت چاپ» اواخر آبان سال جاری برپا می‌شود

خبرگزاری فارس: رئیس شورای «بانوان صنعت چاپ» از برپایی همایش این شورا در اواخر آبان سال جاری به دلیل تقارن آن با زمان برگزاری «روز ملی صنعت چاپ» خبر داد.

خبرگزاری فارس: همایش «بانوان صنعت چاپ» اواخر آبان سال جاری برپا می‌شود

شهلا ایلخانی، رئیس شورای Figs «بانوان صنعت چاپ» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: در گذشته مرسوم بود تا همایش «بانوان صنعت چاپ» با مدیریت این شورا در شهریور ماه برگزار شود اما امسال به دلیل برپایی «شانزدهمین اجلاس سران جنبش عدم تعهد» این مراسم در تاریخ مذکور برگزار نشد.

وی بیان کرد: شورای بانوان صنعت چاپ در نظر داشت تا همایش «بانوان صنعت چاپ» را در اوایل آبان سال جاری برپا کند اما به دلیل موکول شدن برنامه‌های دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به اوایل ماه مذکور، برنامه‌های این تشکل به اواخر آبان امسال موکول شد.

ایلخانی ادامه داد: فردا صبح به دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مراجعه خواهم کرد و با یوسف افراش، سرپرست این معاونت درباره برپایی همایش «بانوان صنعت چاپ» و روز برگزاری آن گفت‌وگو خواهم کرد.

براساس این گزارش، «شهلا ایلخانی» جزو نخستین زن ایرانی دارای چاپخانه در کشور است که اکنون علاوه بر ریاست شورای «بانوان صنعت چاپ»، صاحب امتیاز و مدیر مسئول ماهنامه «آژند» نیز است.