تبلیغات
خبر و خبرهای روز - مطالب هفته دوم اسفند 1390

آیت‌الله صافی گلپایگانی: امیدوارم انتخابات مورد عنایت حضرت بقیة الله باشد
مردم همیشه در صحنه‌اند و از نظام پشتیبانی می‌کنند

خبرگزاری فارس: یکی از مراجع تقلید نمایندگی مجلس، پس از اینکه رای خود را به صندوق سیار 409 انداخت، گفت: مردم در 22 بهمن به میدان آمدند. مردم همیشه در صحنه هستند، همکاری کرده و از نظام پشتیبانی می‌کنند.

خبرگزاری فارس: مردم همیشه در صحنه‌اند و از نظام پشتیبانی می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله لطف الله صافی گلپایگانی امروز پس از اینکه رای خود را به صندوق سیار 409 انداخت، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امیدوارم این انتخابات مورد عنایت حضرت بقیة الله باشد، ابراز داشت: امیدواریم ان‌شاء‌الله اشخاص متعهد، مستقل، مومن، غمخوار جامعه، آگاه به امور داخلی و خارجی انتخاب شوند که موجبات عزت، عظمت شکوه و استقلال اسلام، مملکت و انقلاب را فراهم آورند.

وی اظهار داشت: کسانی که برای نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی انتخاب می‌شوند باید بدانند تکلیف بسیار سنگینی بر عهده آنان است.

این مرجع تقلید تصریح کرد: نمایندگان باید به فکر مردم، فقرا، ضعفا، محرومین، رفع نواقص و حل نقاط ضعف، مشکلات اقتصادی و نگرانی‌های دیگر باشند.

آیت‌الله صافی گلپایگانی نمایندگی مجلس را وظیفه‌ای خطیر دانست و تاکید کرد: نمایندگان باید به وظایف خود به نحو احسن عمل کرده و در خدمت اسلام و ولایت اهل بیت باشند.

وی پسوند اسلامی را که در جمهوری اسلامی ایران وجود دارد، مهم ارزیابی کرد و افزود: همه نهادها باید اسلامی باشند و این معنای مقدسی است.

این مرجع تقلید تاکید کرد: با همه مشکلاتی که وجود دارد این اسلام است که مردم را به صحنه می‌آورد و مردم در 22 بهمن نیز بر همین اساس به میدان آمدند و وقتی که این عنوان باشد مردم همیشه در صحنه هستند، همکاری کرده و از نظام پشتیبانی می‌کنند.

وی اظهار داشت: اسلام جامعه ما را قدرتمند می‌کند و آن را به دنیا با عظمت معرفی می‌کند.

آیت‌الله صافی گلپایگانی تاکید کرد: باید در کشور طبق اسلام و سنت‌های اسلامی رفتار شود و نباید خدشه‌ای به آن وارد نشود.

انتهای پیام/و۱۰

   


بخشدار اشتهارد:
ناامیدی دشمنان در چشمانشان موج می‌زند

خبرگزاری فارس: بخشدار اشتهارد گفت: حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی ناامیدی را در چشمان دشمنان نمایان کرد.

خبرگزاری فارس: ناامیدی دشمنان در چشمانشان موج می‌زند

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، مهدی آقابراری ظهر امروز با حضور در شعب اخذ رأی این بخش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی بار دگر با حضور خود به دشمنان فهماندند که ایران و ایرانی اقتدار و ولایت را رها نمی‌کند و در تمام صحنه‌ها حامی کشورش است.

وی ادامه داد: امروز با دیگر تاریخ شاهد حضور ملتی بود که با آرای خود پیمانی مجدد با آرمان‌های امام و شهدا بسته و با آرای خود عهدی دوباره با ولایت بستند.

این مسئول ادامه داد: هر چند که دشمنان قبل از برگزاری انتخابات با تبلیغات منفی خود سعی در عدم حضور مردم در پای صندوق‌های رأی کردند اما امروز ملت ایران مقتدرتر از گذشته در صحنه انتخابات حاضر شدند و دشمنان را مأیوس و سرشکسته کردند.

وی افزود: حضور رأی اولی‌ها و مردان، زنان، و سالمندان در این انتخابات نشان دهنده علاقه مردم به ان انتخابات است و دشمن باید با این حضور پرشور تکلیف خود را برای همیشه بداند.

آقابراری تأکید کرد: هیچ تهدید و تحریمی علیه ایران در هیچ برهه‌ای تأثیرگذار نبوده است بلکه سبب شده است تا مردم نسبت به وظایف خود آگاهتر شده و بیش از گذشته حمایت از ایران را سرلوحه خود قرار دهند.

به گفته این مسئول هم اکنون 15 شعبه شهری، 7 شعبه روستایی، سه شعبه سیار و یک شعبه مستقر در شهرک صنعتی اشتهارد کار جمع‌آوری آرای مردم را برای انتخابات مجلس نهم انجام می‌دهند.

انتهای پیام/خ۲۰

 

   


سیلی سخت ملت ایران به چهره استکبار-55
نحوه حضور نمایندگان نامزدها در شعب رای و گزارش تخلفات در اطلاعیه 18ستاد انتخابات

خبرگزاری فارس: حضور نمایندگان نامزدها در شعب رای با همراه کارت شناسایی صادره از سوی هیئت نظارت مربوطه مجاز است و می‌توانند تا پایان زمان تنظیم صورتجلسه حضور داشته باشند.

خبرگزاری فارس: نحوه حضور نمایندگان نامزدها در شعب رای و گزارش تخلفات در اطلاعیه 18ستاد انتخابات

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس مستقر در ستاد انتخابات کشور، هجدهمین اطلاعیه این ستاد صادر شد.

در اطلاعیه شماره 18 ستاد انتخابات کشور آمده بر اساس ماده 55 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، حضور نمایندگان نامزدها در شعب اخذ رای با همراه کارت شناسایی صادره از سوی هیئت نظارت مربوطه مجاز است و این افراد می‌توانند تا پایان زمان اخذ رای و شمارش آرا و تنظیم صورتجلسه در شعبه حضور داشته باشند.

در این اطلاعیه همچنین تصریح شده است اعضای شعب ثبت نام و اخذ رای و نمایندگان فرماندار ترتیبی اتخاذ نمایند تا این نمایندگان در محل مناسبی استقرار یابند. نمایندگان محترم نامزدهای انتخاباتی می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف بدون دخالتد در امور اجرایی، مراتب را به هیئت‌های اجرایی یا نظارت شهرستان یا بخش کتبا گزارش نمایند.

انتهای پیام/

 

   


مدیر کل روابط عمومی استانداری زنجان خبر داد
پوشش خبری انتخابات در استان زنجان توسط 70 خبرنگار

خبرگزاری فارس: مدیر کل روابط عمومی استانداری زنجان از پوشش خبری انتخابات در استان زنجان توسط 70 خبرنگار خبر داد.

خبرگزاری فارس: پوشش خبری انتخابات در استان زنجان توسط 70 خبرنگار

علی اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: امروز صدا و سیما، رسانه‌ها و مطبوعات استان به همراه رسانه‌ها و مطبوعات ملی و خبرگزاری‌ها حماسه مردم استان زنجان را پوشش خبری می‌دهند.

وی با بیان اینکه برای 70 خبرنگار و عکاس کارت تردد در ستاد انتخابات و شعبه‌های اخذ رای صادر شده است، افزود: همچنین در محل استقرار خبرنگاران نیز 10 خط اینترنت و رایانه برای انجام کارهای خبری اختصاص یافته است.

مدیر کل روابط عمومی استانداری زنجان با اشاره به شور و شوق مردم در انتخابات از ساعات اولیه امروز جمعه تصریح کرد: امیدواریم رسانه‌ها به خوبی بتوانند این شور و شوق را به تصویر بکشند.

وی با اشاره به سرکشی‌هایی که به شعبه‌های اخذ رای انجام می‌شود، ادامه داد: اکیپ خبرنگاران به همراه مسئولان از چند شعبه اخذ رای بازدید به عمل می‌آورند.

انتهای پیام/س20

   


رییس یورو گروپ:
یونان شرایط لازم برای دریافت کمکهای مالی را دارد

خبرگزاری فارس: رییس یورو گروپ تاکید کرد یونان توانسته است شرایط لازم برای دریافت کمکهای مالی بیشتر را به دست آورد.

خبرگزاری فارس: یونان شرایط لازم برای دریافت کمکهای مالی را دارد

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از آسوشیتد پرس ژان کلود یانکر تصریح کرد گر چه یونان شرایط لازم و مورد نیاز برای دریافت کمکهای مالی بیشتر بین المللی را به دست آورده است ولی مقامهای دولتی اروپا هنوز منتظر همکاری بخش خصوصی برای بخشش بدهی های این کشور هستند .

یونان با بدهی 350 میلیارد یورویی روبرو است که این رقم معادل 160 درصد تولید ناخالص داخلی این کشور است و یونان متعهد شده است تا سال 2020 میلادی این رقم را به کمتر از 120 درصد کاهش دهد .

یونان باید تا اواسط ماه جاری 14 میلیارد یورو از بدهی های قبلی خود را باز پرداخت کند . وزرای دارایی اتحادیه اروپا به تازگی اعطای وام جدید به ارزش 130 میلیارد یورو به یونان را تصویب کرده اند .

یانکر افزود یونان تا کنون کلیه درخواستهای وام دهندگان بین المللی را برای اجرای اصلاحات ساختاری مالی و اقتصادی اجرا کرده است ولی اروپا در تلاش است تا 107 میلیارد یورو از بدهی های یونان را به بخش خصوصی کاهش دهد .

این در حالی است که اظهارات اخیر مقامهای آلمانی به شدت مقامهای آتن را نگران کرده است  . وزیر کشور آلمان خواستار خروج هر چه سریعتر یونان از منطقه یورو شده است . این مقام المانی تاکید کرد یونان خارج از منطقه یورو شانس بیشتری برای اجرای اصلاحات اقتصادی و افزایش قدرت رقابت با کشورهای اروپایی خواهد داشت .

وزیر دارایی آلمان نیز در اظهاراتی بی سابقه گفت آلمان حاضر نیست پول خود را در چاه بی انتهای یونان بریزد . تازه ترین نظر سنجی ها نیز نشان می دهد مردم آلمان به شدت مخالف مشارکت این کشور در برنامه اعطای وام به یونان هستند .

انتهای پیام /

   


با حکم سرپرست فدراسیون کاراته
مدیر فنی و مربیان تیم ملی بزرگسالان کاراته معرفی شدند

خبرگزاری فارس: با حکم سرپرست فدراسیون کاراته مدیر فنی و مربیان تیم ملی بزرگسالان کاراته معرفی شدند.

خبرگزاری فارس: مدیر فنی و مربیان تیم ملی بزرگسالان کاراته معرفی شدند

به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان در حالی روز گذشته برگزار شد که پس از پایان این مسابقات محمدصادق فرجی طی حکمی حبیب الله ناظریان را به عنوان مدیر فنی تیم ملی بزرگسالان کاراته منصوب کرد.

سرپرست فدراسیون کاراته همچنین بنا به پیشنهاد مدیر فنی تیم ملی بزرگسالان کاراته، غلامرضا دباغیان، مسعود رهنما، شهاب سلطانی، حسن شاطرزاده، مهران بهنام فر و علیرضا کتیرایی را به عنوان مربیان این تیم منصوب کرد.

طبق برنامه ریزی صورت گرفته قرار است در تیم ملی بزرگسالان کاراته هر مربی هدایت یک وزن را در مسابقات قاره‌ای و جهانی برعهده داشته باشند.

همچنین قرار است از وجود مربیانی که شاگردان شان عملکرد قابل قبولی در انتخابی‌ها داشته و موفق به حضور در اردوهای تیم های ملی می‌شوند نیز به صورت مقطعی در کادر فنی تیم ملی بزرگسالان استفاده شود.

انتهای پیام/م

   


تا انتخابات نهم- 299
قربانی: راه‌اندازی 2799 شعبه اخذ رای نیمه‌مکانیزه در مازندران

خبرگزاری فارس: مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان مازندران اعلام کرد: 2 هزار و 799 شعبه اخذ رای نیمه مکانیزه در استان مازندران برای 12 اسفندماه راه‌‌اندازی شد.

خبرگزاری فارس: قربانی: راه‌اندازی 2799 شعبه اخذ رای نیمه‌مکانیزه در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ابوذر قربانی لحظاتی قبل در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات مازندران اظهار داشت: نرم افزار «استعلام شماره ملی و ارسال فرم نتیجه شمارش»، به منظور بررسی اعتبار شماره ملی ر‌ای‌دهنده در شعب اخذ رای و ارسال نتیجه قرائت و شمارش آرای شعبه به ‌صورت الکترونیکی و منطبق بر قانون و دستورالعمل‌های اجرایی در شعب اخذ رای استان راه‌اندازی و درحال کار است.

وی تصریح کرد: پس از ورود اطلاعات شماره ملی یا سری سریال شناسنامه و تاریخ تولد، نرم افزار ابتدا هویت و همچنین عدم رای تکراری را در بانک اطلاعاتی محلی موجود در شعبه بررسی کرده و نتیجه را به کاربر نمایش می‌دهد و سپس اطلاعات وارد شده را به مرکز ارسال می‌کند و پس از دریافت اطلاعات که در همان لحظه انجام می‌شود نتیجه دریافتی از مرکز (وضعیت رای تکراری) را نیز به کاربر نمایش می‌دهد.

این مسئول خاطرنشان کرد: این استان از لحاظ برقراری ارتباط با سرور مرکز مستقر در وزارت کشور از طریق پروتکل USSD و Dialup مشکلی ندارد.

قربانی تصریح کرد: در صورتیکه سیستم موجود در مرکز به سیستم شعبه به هر دلیلی پاسخ ندهد یا اگر وسایل ارتباطی موجود در شعبه دچار مشکل شود در حالت Offline امکان ادامه و ثبت اطلاعات رای دهنده در سیستم وجود دارد به محض حل مشکل، برنامه به صورت اتوماتیک اطلاعات را به مرکز ارسال می‌کند.

مسئول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان مازندران در ادامه گفت: صورت جلسه شمارش  بعد از پایان رای ‌گیری انجام  می‌شود.

قربانی اذعان داشت: در این فرم باید تعداد آرای شمارش شده هر شخص در مقابل نام کاندیدا و به صورت عددی در قسمت تعداد رای درج شود. سپس این اطلاعات ذخیره و امکان چاپ صورت جلسه و ارسال آن به مرکز فراهم می‌شود.

انتهای پیام/ن۲۰

   


درباره وبلاگ

خبر و خبرهای حقیقی و موثق روز دنیا، آنچه در دنیا می گذرد.
ramin h

آخرین پستها


نویسندگان


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :