تبلیغات
خبر و خبرهای روز - مطالب هفته چهارم مرداد 1391

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان:
توجه به فرمایشات رهبری نقشه راه برای حل مشکلات است

خبرگزاری فارس: معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان گفت: توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در زندگی شخصی، سازمانی و اجتماعی‎ بدون شک یک نقشه راه و سند راهبردی بسیار روشن برای عبور از مشکلات و موانع خواهد بود.

خبرگزاری فارس: توجه به فرمایشات رهبری نقشه راه برای حل مشکلات است

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان،‌ علیرضا جمشیدی در پنجمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان در سال جاری با بیان اینکه با مصرف افسار گسیخته و فرهنگ غلط اسراف و تبذیر نمی‎توانیم اقتصاد مقاومتی داشته باشیم اظهار داشت: مدیریت صحیح مصرف، اولویت اول در رسیدن به اقتصاد مقاومتی است.

وی اذعان داشت: بی‎رویه مصرف کردن با نگاه اقتصاد مقاومتی هیچ‎گونه تناسب و انطباقی ندارد و حال که فشار غرب و استکبار جهانی از طریق تحریم‎های اقتصادی بر علیه کشور ما به اوج خود رسیده، برای ایجاد انطباق لازم است تا فرهنگ‎سازی خوبی در جامعه صورت پذیرد که صدا و سیما به عنوان پرمخاطب‎ترین رسانه کشور می‎تواند نقش بسیار پررنگی را در این خصوص ایفا کند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان به تشریح موضوع اقتصاد مقاومتی و ارتباط آن با کارگروه سلامت و امنیت غذایی پرداخت و تصریح کرد: در این کارگروه می‎توانیم بسیاری از جهت‎گیری‎ها و سیاست‎های مرتبط با حوزه تولید، توزیع و مصرف را مشخص کرده و هدف‎گذاری کنیم.

وی ادامه داد: اولویت‎بندی نیازهای مردم در حوزه مواد خوراکی، تولید مورد نیاز به حد کفایت، تولید سالم و باکیفیت مطلوب، توزیع عادلانه و به موقع محصولات و تولیدات در کنار فرهنگ‎سازی مصرف صحیح و اجتناب از اسراف و تبذیر از موضوعات مهمی است که باید در کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان مورد توجه قرار گیرد.

جمشیدی خاطرنشان کرد: دشمن با تمام توان وارد میدان شده و درصدد این است تا در حوزه اقتصادی ما را زمین‎گیر کند لذا چنانچه بیانات رهبر معظم انقلاب را در زندگی شخصی، سازمانی و اجتماعی‎مان حاکم کنیم بدون شک یک نقشه راه و سند راهبردی بسیار روشن خواهیم داشت که ما را از تمام مشکلات و موانع عبور خواهد داد.

وی تصریح کرد: در این خصوص مقام معظم رهبری در بیانات اخیرشان بر ضرورت اقتصاد مقاومتی تأکید کردند، پس وظیفه همه ما به ویژه مدیران دستگاه‎های اجرایی است تا برای این مهم برنامه‎ریزی کرده و آن را دستور کار جدی خود قرار دهیم.

رئیس کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان بر پیگیری و تسریع در رفع مشکلات طرح‎های شنا در استان به ویژه در سواحل نوکنده، نهایی شدن طرح عملیاتی جلوگیری از آبیاری مزارع سبزیجات با فاضلاب خام و امحا سموم غیر قابل مصرف دپو شده در شرق استان تاکید کرد.

   


هواپیمایی بحرین پروازهای خود به ایران و عراق را از سر می‌گیرد

خبرگزاری فارس: هواپیمایی «گالف‌ایر» بحرین با انتشار بیانیه‌ای از شروع مجدد پروازهای این شرکت به مقصد ایران و عراق خبر داد.

خبرگزاری فارس: هواپیمایی بحرین پروازهای خود به ایران و عراق را از سر می‌گیرد

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، هواپیمایی ملی بحرین (گالف ایر) قرار است پس از وقفه‌ای 17 ماهه پروازهای خود به ایران و عراق را از روز 20 سپتامبر (30 شهریور) از سر گیرد.

پروازهای این هواپیمایی به ایران و عراق که دو کشور منتقد به سیاست‌های حاکم بحرین هستند، از ماه مارس 2011 متوقف شده بود.

خبرگزاری «بی‌ان‌ای» بحرین که خبرگزاری رسمی این کشور است، در بیانیه‌ای که در این رابطه منتشر کرده، آورده است: با موافقت دولت بحرین، هواپیمایی ملی گالف ایر خدمات خود به ایران و عراق را از روز 20 سپتامبر 2012 از سر خواهد گرفت.

این پروازها به شهرهای بغداد، اربیل، نجف و بصره در عراق، و همچنین تهران، مشهد، شیراز، و اصفهان در ایران انجام خواهد شد.

   


درباره وبلاگ

خبر و خبرهای حقیقی و موثق روز دنیا، آنچه در دنیا می گذرد.
ramin h

آخرین پستها


نویسندگان


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :